MÚZEUM KRT. 12.
1088 BUDAPEST
(Astoria és Kálvin tér között)
Foglalás

Hétfő-szombat: 12.00-15.00

Vasárnap és ünnepnapokon zárva.

Ingyenes parkolási lehetőség
a Pollack Mihály téri mélygarázsban.
Bankkártya elfogadóhely

Nyitva: Hétfő-Szombat 12.00-15.00 és 18.00-00.00

Örömmel értesítjük Kedves Vendégeinket, déli nyitvatartással (12.00 – 15.00) várjuk Önöket!

Állandó étlapválaszték mellett, kedvezményes 3 fogásos, naponta változó menüajánlatot biztosítunk!

Napi

–          leves          950 Ft

–          főétel       1.950 Ft

–          desszert     950 Ft

3 fogásos menüben, csak 3.350 Ft

(Az árak az Áfát tartalmazzák, +12% felszolgálási díjat számítunk fel.)

A változatlan esti nyitvatartás (hétfő-szombat,18.00-24.00 óra) mellett délben is fogadjuk Vendégeinket: 12.00-15.00 óra között egy könnyű, gyorsan elfogyasztható 3 fogásos ebéd menüvel. Megőrizve a Múzeum Kávéház és Étterem színvonalát és saját hagyományait, a mai trendekhez illő fogásokat készít séfünk, Kövér Ferenc.

Március 18-tól a déli menüben egy különleges levessel, főételként rostlapon sült húsokkal vagy készétellel és napi desszerttel várjuk Kedves Régi -, és reménybeli Új Vendégeinket!

+12% felszolgálási díjat számítunk fel

Az árak tartalmazzák az ÁFÁ-t

A déli menü 12.00-15.00 érvényes.

Az allergénekre vonatkozó információt közvetlenül a személyzettől szerezheti be.

A keresztszennyeződés lehetősége nem kizárható

A kialakult helyzetre való tekintettel a mai naptól ideiglenesen bezárunk.

Vendégeink egészsége és munkatársaink védelme miatt most bezárunk, és várjuk, hogy egy rövid ideig tartó, átmeneti időszak után újra találkozhassunk!

2020.március 19.

Due to the current situation, from this day forward we will close temporarily.

To protect the health of our guests and the safety of our colleagues we must close, and we hope that after a short transition period we can meet once again.

19th of March 2020